Referencie

S kúzelníkom GABIM spolupracuje Mestská časť Košice - Pereš a Občianske združenie Pomoc Perešu už niekoľko rokov. Na jeho vystúpenia sa deti vždy tešia - GABI je zárukou skvelej zábavy detí a znamená úspech organizovanej akcie. S jeho vystúpeniami sme maximálne spokojní.

Ing. Jozef Karabin

Mestská časť Košice - Pereš

Začnem jednoducho - ĎAKUJEME!
Ďakujeme za skvelú zábavu, atraktívny program pre deti a jedinečnú šou, ktorú nám vždy pripravíš. Decká ťa zbožňujú a my sa s nimi vždy radi a dobre zasmejeme.
Kúzla, vtipy, modelovanie balónikov, hudobná šou .... všetko v jednom.
Už teraz sa tešíme na ďalšiu spoluprácu. 

Martin Fazekaš

ZŠ Hroncova 23, Košice

Ďakujem, že vďaka Vám bola oslava mojej dcérky úžasná a že sa všetky detičky tak super zabavili. Som spokojná so všetkým ste úžasný človek a je vidieť že to s deťmi viete a že vás to baví. Vďaka Vám boli deti také milé a poslušne. Ja si už nič lepšie ani neviem predstaviť. Veľmi pekne Vám ďakujem. Proste bolo to perfektne.

Anička

Detská oslava

Jedno naozaj veľké ĎAKUJEM za krásne zážitky z kúzlenia a celkového programu hlavne pre deti-ale nezabudlo sa ani na dospelých...profesionálne je z mojho pohľadu- "chladné"-toto bola zábava a všetko čo k tomu patrí robená so srdcom a citom k deťom čo si naozaj veľmi vážim viac ako to "profesionálne"...ja môžem naozaj iba odporúčať.Svet je tak komernčne prepchatý reklamou "toho najlepšieho" ale z tohto človeka (stále píšem o Gabim ;-) ) sála pokoj a hlavne ľudskosť.Človek ktorému prajem do života všetko dobre , veľa elánu a odhodladosti sa stále zdokonaľovať.
P.S A ked prídu niekedy čierne dni nezabudnite má to zmysel-detská duša je tak krehká že ani sám netušíte čo v nich zanecháte.A vraví sa že deti su náša budúcnosť...
S pozdravom a peknou spomienku Kristián s rodičmi.

Katarína

Kristiánov deň

Pekný podvečer...Normálne nám nedá nenapísať Vám..prišli sme dnes domov z Vášho predstavenia vo V. Kapušanoch..zúčastnili sme sa ho aj min. rok, tak ako ste povedali nášmu Danielkovi, že si ho pamätáte z min. roka a spravili ste z neho v závere kuchára....Vaše vystúpenie bolo veľmi pekné, pútavé- ústa mali otvorené, nielen deti, ale aj dospelí..a môžme Vám povedať, že hlavne kvôli Vám sme tam dnes boli..Ja sama som učiteľka na 1. stupni a viem čo to znamená, zaujať detského diváka, vedieť si ho udržať počas celé predstavenia..Nie každý toto umenie ovláda, ale Vám bolo dané určite priamo z hora...STE SUPERRRRRRRRRRRR!!!!!A tešíme sa ná Vás aj na bud. rok!!!!Môžno sa, ktovie kde, ešte stretneme!!!!POZDRAVUJEME HL. DANIEL a Marínka.........

Daniela

Lečo Festival - Veľké Kapušany

Zábava, smiech, komika, nápaditosť a originalita, to všetko srší z Gabiho programov, ktoré pripravuje vždy s veľkou vášňou a nasadením. Spolupracujem s ním už roky rokúce. Je to veľmi fajn človek a veľký profesionál. Na jeho vystúpenia sa decká vždy tešia, lebo vedia, že vždy uvidia niečo nové a zaujímavé. Do svojich programov sa Gabi vždy snaží vnášať momenty tajomné, prekvapivé, či naplnené milým detským humorom a prirodzenou žoviálnosťou. Chce sa tak priblížiť nielen detskému, ale dokonca aj dospelému divákovi. Interaktívnymi vstupmi, nielenže oživuje svoje predstavenia, ale aj inšpiruje, motivuje, učí...:-))) Klobúk dole, Gabi...:-) Máme ťa radi...:-)

Lucia L.

CVČ

Ďakujeme kúzelníkovi Gabovi za skvele odvedenú prácu, profesionálny a ľudský prístup ku všetkým deťom a rodičom, ktorí prišli v sobotu 15.10. na prvú košickú "Pátrač Tino párty".
Kúzlenie, "balónovanie" ale aj hry a aktivity zabavili každého.
A aj napriek tomu, že na konci akcie už musel byť Gabi veľmi, veľmi unavený, ani jedno dieťa z akcie neodišlo bez svojho balónového zvieratka, meča či kvetu. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšie stretnutia. :) 

PIMPOLLO, o.z. - Lucia

Pátrač Tino

Na Kapustových slávnostiach v Kendiciach sme ešte nemali lepší program pre deti. Skvelá show, vynikajúce atrakcie a maximálny výkon. Deti aj rodičia sú s Gabim veľmi spokojní a už teraz sa naňho tešia aj na budúci rok. Takto upútať detského diváka nedokáže hocikto. Gabi to dokázal a deti si rýchlo získal. A musím priznať, že aj dospelých. Je to tá najlepšia voľba pre zábavu a aktívny oddych pre rodinky s deťmi. Tešíme sa tu všetci na ďalšie stretnutia s Gabim ;)

Ondrej Gubač

Kendice

Ďakujeme, že Ste deťom na narodeninovej oslave našej dcéry pripravili úžasný program.Nevedela som si predstaviť,ako to bude prebiehať - v našej domácnosti 13 detí .
Zabávali sa všetky 5 ,9 aj 11 ročné. Všetkých Ste dokázal zaujať.
Chcem vyzdvihnúť profesionálny prístup a super vybavenie ako aj flexibilný prístup k priebehu oslavu.
S manželom sme sa po 4 hodinovom programe na dcérinej oslave,mali chuť vrátiť do bezstarostných detských čias.
ĎAKUJEME.

Lucia

Detská narodeninová oslava

Už tretí rok spolupracujeme s Gabim a je fakt top. Deti ho obľubujú a vie ako na ne. Každý rok vie pripraviť niečo nové zaujímavé a zábavné. Určite odporúčame každému na akcie oslavy a iné.

Roman

Akcia NATRAVE v Nižnom Klátove

Ďakujeme za profesionálny prístup a perfektný detský program, ktorý počas 3 rokov spolupráce bol na špičkovej úrovni. Súťaže, balónové workshopy a kúzlenie detičky pobavilo. Určite odporúčame pre kamarátsky a kreatívny program na rôzne akcie. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu :)

Roman


Ďakujeme za skvelé predstavenie a to nielen kúzelnícke, ale aj perfektne pripravené balóny pre deti a následná vtipná ukážka čo všetko sa dá z balónov vytvoriť.
Prajeme veľa veľa úspechov a určite sa radi prídeme pozrieť. 

Ivana


Ďakujeme kúzelnikovi Gabimu, ktorý pripravil našim deťom vo Veľkom Slivníku zaujímavý mikulášsky program plný kúziel, zábavy a balónových zvieratiek. Všetkých prítomných zaujal svojím umením a trpezlivo formoval balóny pre deti skoro dve hodiny. Klobúk dole pred ním.

Jana Sabolová


Chceli by sme sa Vám veľmi pekne poďakovať za skvelé vystúpenie, vďaka ktorému mohli deti aspoň na chvíľu zabudnúť na zdravotné problémy a pobyt v nemocnici a dokonca aj my dospelí na každodenné starosti :)
Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. 

Monika P.

Kiwanis - Mikuláš v DFN, Košice

Super zazitok, zabava, ustretovost a perfektna komunikacia. Vystupenie kuzelnika Gabiho bolo hlavnym programom nasho jubilejneho fasiangoveho plesu. Behom prvej minuty si dokazal ziskat priazen vsetkych deti ale aj rodicov. Je to Pan Kuzelnik s velkym srdcom. Tesime sa na dalsie stretnutie. Dakujeme Gabi :-)

Viera a svetlo, o.z.

10. Vierosvetlacky fasiangovy ples

Skvelé spestrenie rozlúčkového popoludnia v škôlke. Deti boli nadšené, rodičia taktiež (aspoň si oddýchli a v pokoji posedeli :) ) Veľké ĎAKUJEME !!!

Lucia

Rozlúčka so škôlkou

Perfektný program, skvelý prístup k deťom, úplne splnil naše očakávania.... Gabiho som riešila na poslednú chvíľu a vyšiel nám maximálne v ústrety.... Deti (a aj my sme) boli nadšení... Vrelo odporúčame... A Gabimu srdečne ďakujeme

Palencarovci

Detská oslava

Vystúpenie a zábavu na narodeninovej párty hodnotím na 1*, skvelý prístup k deťom a vytvorenie veselej atmosféry pre deti aj rodičov... a samozrejme balónové dielka pre deti, ktoré o skvelej párty hovorili ešte ďalšie dva dni. Ďakujeme a určite odporúčam kúzelníka Gabiho.

Matej

Narodeninová párty

Veľké ďakujeme za 4 ročnú spoluprácu s našim detským ihriskom v Trebišove. Každá akcia bola jedinečná, neopakovateľná a plná zážitkov a spomienok. Detičkám vykúzlil úsmev na tvári, radosť z výhry, aj krásnych balonovych postaviciek. Karneval, Kuzlenie, Balonova show, Zábava, Tancovanie, všetko na 1*

KINDERKOVO TREBIŠOV


Ďakujeme za skvelú zábavu na narodeninovej oslave, skvelý balónový a kúzelnícky workshop, za hudobné vstupy s harmonikou Monikou :) Gabi je Pán Kúzelník, vidno, že má rád deti a rozumie si s nimi. Zabavil nielen deti, ale aj nás dospelých. Vrelo ho odporúčame a prajeme veľa úspechov :)

Janka Marušáková

Narodeninová Oslava - 10 rokov

Ďakujeme za zábavu na našej narodeninovej párty. Bolo to že úplne TOP, TOP, TOP
Deti boli nadmieru spokojné.
Odporúčame každému rodičovi, ktorý chce vidieť šťastné deti.
Ešte raz ceľká vďaka a ak tak o rok zas.

Rodinka Mirky

Narodeninová párty

Milý Gabi, ďakujem Vám v mene detí mesta Trebišov a MsKS.
Program večera bol naplnený strašidelno-zábavnými momentmi v tajuplnej strašidelnej atmosfére s Vami, kúzelníkom Gabim , ktorý vykúzlil nielen množstvo záhad, ale i obrovské úsmevy, radosť a nezadržateľný smiech nielen deťom, ale i dospelým. Mestské kultúrne stredisko ožilo nielen strašidlami a tekvicovými hlavami, ale i okúzľujúcou náladou. Veľmi sa tomu tešíme!

Lenka

Večer tekvicových strašidiel

Ďakujeme veľmi pekne za úžasnú atmosféru ktorú ste urobili na našej párty,deti boli hotové,nadšene,spokojne a to je najviac.A keď ste za nami museli vycestovať mimo Košíc tak Vám ešte raz veľmi pekne ďakujeme,ste veľký profesionál s deťmi to viete a tie vás milujú.Nelutujem že sme vás volali bola to zatiaľ tá najlepšia a najzábavnejšie oslava akú sme mali.Dakujeme a každému odporúčame všetkými desiatimi

Vivien

Narodeninova oslava 8rokov

Chceme sa veľmi pekne poďakovať, že ste sa zúčastnili na našej svadbe a urobili perfektný balónový program pre deti aj dospelých. Zabavili sa všetky vekové kategórie, všetci mame perfektne zážitky a spomienky na tento krásny deň aj vďaka Vám. Vás prístup k deťom je úžasný, zaujali ste ich natoľko, že Vás nechceli pustiť domov, ak budeme mat ešte nejakú akciu veľmi radi vás budeme opäť kontaktovať. Ďakujeme

Veronika a Michal Vaskovci

Svadba